ładowanie

Logo Akademia

Akadamia Stellio Aesthetic to miejsce, w kórym można skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w branży medycyny estetycznej. Dzięki Naszej pracy mamy dostęp do najlepszych i najnowocześniejszych urządzeń medycznych oraz najnowocześniejszych procedur medycznych na całym świecie. Nasze procedury medycyny estetycznej, najnowsze i najskuteczniejsze urządzenia wprowadzamy nie tylko na rynek europejski ale również postanowiliśmy udostępnić je w Naszej Akademii Stellio Aesthetic.

To tutaj możesz skorzystać z najlepszego sposobu na odchudzanie i jednocześnie podnoszenie sprawności fizycznej i kondycji całego organizmu dzięki ION MAGNUM. Dzięki temu urządzeniu możesz też rehabilitować i pozbywać się bólu m.in. kręgosłupa, stawów np. barków, kolan.

To tutaj możesz również skorzystać z najnowszej technologii HIFU UTIMS, którą wprowadziliśmy do Polski. Dzięki niej, bezpiecznie i bez skalpela, bez igły, bez wprowadzania obcych preparatów zrobisz niesamowity lifting twarzy, szyi i dekoltu, Twoja skóra odmłodnieje, zagęści się i będzie miała o dobrych kilka lat mniej.

U Nas również można skorzystać z technologii DDU nieznanej jeszcze w Polsce metody odmładzania skóry od środka. Pozornie niewidoczny efekt bezpośrednio na skórze ale co się dzieje od środka! Następuje poruszenie komórek skóry ,drgania, które powodują zagęszczenie i regenerację skóry od wewnątrz.

To tutaj pomagamy pozbywać się cellulitu i rozstępów. Dzięki łączeniu technologii RF mikroigłowego i ION MAGNUM osiągamy niesamowite efekty! Jeśli jesteś po ciąży i wstydzisz się pokazywać na plaży z powodu swoich rozstępów, to przyjdź do Nas, do Naszej Akademii Stellio Aesthetic a my Ci pomożemy.

Nasze nowoczesne i światowe metody leczenia i pozbywania się różnych niedogodności i przypadłości skóry, wieku czasem chorób uzupełniamy też tradycyjnymi metodami antiaging, takimi jak: botoks, kwas hialuronowy, mezoterapia, peelingi.

W Akademii Stellio Aesthetic pracują i pomagają innym odnaleźć piękno a czasem po prostu ponownie je odzyskać:

Dorota Hawrylewicz-Tytuńczyk – właścicielka Stellio Aesthetic, certyfikowany trener urządzeń medycznych Stellio Aesthetic, specjalizująca się w zabiegach ION MAGNUM, które uważa za niesamowicie potrzebne urządzenie zwłaszcza dla osób, które chcą walczyć z nadwagą i wszystkimi związanymi z nią dolegliwościami. Wieloletnie doświadczenie w branży medycyny estetycznej. Propagatorka zdrowego trybu życia nie tylko w fizycznym aspekcie ale również psychologicznym. Miłośniczka przyrody, górskich wędrówek, spływów kajakowych i aktywnego wypoczynku. Mama, żona, koleżanka, córka i osoba, która odnajduje piękno w innych.

Tomasz Tytuńczyk – pełnomocnik Stellio Aesthetic. Wysokiej klasy specjalista w zabiegach HIFU UTIMS, którymi odmładza pacjentów o lata i przywraca im uśmiech zadowolenia na twarzy. Certyfikowany trener urządzeń medycznych Stellio Aesthetic. Wieloletnie doświadczenie w branży medycyny estetycznej. To właśnie ten człowiek lata po całym świecie i szuka najnowszych technologii i urządzeń, uczy się od światowych liderów i autorytetów w branży medycyny estetycznej, by potem całą swoją wiedzę i doświadczenie przekazać Naszym klientom oraz udostępniać ją w Naszej

Akademii Stellio Aesthetic. Prywatnie jego pasją są podróże, zarówno te bardzo dalekie jak i zupełnie bliskie.

Artur Czaplewski - lekarz dermatolog, alergolog z wieloletnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Doskonale zna się na skórze, która nie ma przed nim żadnych tajemnic. W Akademii Stellio Aesthetic specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu. Zwolennik reguły, że lepiej podać mniej  dwa razy niż podać raz i przesadzić. W jego rękach każdy poczuje się bezpiecznie. Pacjenci cenią sobie w doktorze spokój i rzetelne, wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania odnośnie wykonywanych zabiegów. Do każdego pacjenta doktor Czaplewski podchodzi indywidualnie i wyjątkowo.

Radosław Źródlewski – lekarz chirurg z wieloletnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Doktor Źródlewski jest wielkim zwolennikiem mezoterapii jako podstawowego zabiegu w pielęgnacji skóry i  profilaktyki jej starzenia się. Nie boi się wyzwań i pomaga przywrócić bądź zatrzymywać piękno Paniom w każdym wieku. Dobro pacjenta i jego samopoczucie jest dla Niego bardzo istotne, dlatego leczy również powikłania po medycynie estetycznej. Pacjenci w precyzyjnych rękach chirurga czują się bezpiecznie i komfortowo. Bardzo cenią sobie jego bezpośrednie podejście i swobodną, przyjazną atmosferę w trakcie zabiegów.

Stellio Aesthetic Akademia

ul. Gniewkowska 2
85-182 Bydgoszcz
Polska
tel: +48 574 082 820
akademia@stellio.com.pl

akademia Stellio
akademia Stellio

Siedziba firmy

Stellio Aesthetic
ul. Wichrowa 12
89-200 Tur
Polska